20.03.2026r. dzieci z ogromnym entuzjazmem wzięły udział w tradycyjnym powitaniu nowej pory roku. Przedszkolaki wyruszyły w barwnym korowodzie, niosąc kolorowe gałązki oraz balony, które wprowadziły wszystkich w prawdziwie wiosenny nastrój.
Wśród uczestników nie mogło zabraknąć również Marzanny – symbolu odchodzącej zimy. Podczas wspólnego świętowania dzieci śpiewały radosne piosenki o wiośnie, witając cieplejsze dni i budzącą się do życia przyrodę. Atmosfera była pełna energii i pozytywnych emocji.
Witaj, wiosno!















