Najmłodsi uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali kolorowe Marzanny oraz wiosenne gaiki, wkładając w swoje prace dużo kreatywności i uśmiechu.
Następnie wszyscy wyruszyli na wiosenny marsz, podczas którego nie zabrakło śpiewu radosnych, wiosennych piosenek. Było głośno, kolorowo i bardzo wesoło!
Uczniowie dokonali również tradycyjnego obrzędu palenia Marzanny, symbolicznie żegnając zimę i witając nową porę roku . Teraz pozostaje już tylko czekać na coraz cieplejsze, słoneczne dni!











