Z radością zawiadamiamy o wynikach konkursu poetyckiego „Słowo ma moc”, zorganizowanego przez naszą bibliotekę szkolną. W konkursie wzięło udział 26 uczestników. Oto laureaci :
- I miejsce – Julia Pawlik, kl. 4a
- II miejsce – Kornelia Mrowiec, kl. 6a
- III miejsce – Michał Wróblewski, kl. 4a
Wyróżnienia otrzymali:
Aleksandra Trzebuniak, kl. 5b
Krzysztof Jarguz, kl. 5b
Bartłomiej Wróblewski, kl 5b
Hanna Luzarowska, kl. 6a
Stanisław Wypiór, kl. 6a
Maciej Cieciak, kl. 6a
Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy pani Iwonie Niedźwiedź i pani Dorocie Kasprzyk za pracę w jury konkursu.







