W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek grupy „Słoneczka” oraz „Pszczółki” wybrały się na zajęcia do Filii Biblioteki Publicznej w Brodach. Dzieci miały okazję uczestniczyć w ciekawych warsztatach, poznać bibliotekę oraz wysłuchać interesujących opowieści i książek przygotowanych przez bibliotekarki.
Przedszkolaki przygotowały również piękne zakładki do książek, przyniosły swoje ulubione misie oraz przebrały się za bohaterów ulubionych bajek i opowiadań. Kolorowe stroje sprawiły wszystkim wiele radości i stworzyły wyjątkową, bajkową atmosferę. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i zachęciło najmłodszych do częstszego sięgania po książki.














