Dzieci miały okazję zobaczyć z bliska wozy strażackie oraz sprzęt wykorzystywany podczas akcji ratowniczych. Strażacy opowiedzieli o swojej pracy, zasadach bezpieczeństwa oraz pokazali, jak wygląda codzienna służba.
Największą atrakcją dla najmłodszych było zwiedzanie remizy OSP i możliwość wejścia do samochodu strażackiego. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści strażaków i chętnie zadawały pytania. Spotkanie było nie tylko ciekawą przygodą, ale również cenną lekcją bezpieczeństwa i okazją do poznania pracy strażaka.
Dziękujemy Panu Bogusławowi Turkowi – naczelnikowi OSP w Brodach za zorganizowanie spotkania.














