Nauczyciele języka angielskiego serdecznie zapraszają uczniów klas 4–8 do udziału w Konkursie Znajomości Języka Angielskiego, który odbędzie się w ostatnim tygodniu maja.
To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, zmierzyć się z rówieśnikami i dobrze się bawić.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4–8.
Rywalizacja odbędzie się wśród uczniów z poszczególnych grup wiekowych.
Zakres materiału jest zgodny z treściami omawianymi na lekcjach języka angielskiego.
Zgłoszenia przyjmuje pani Biernacka w bibliotece.
Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!







