Wycieczka klas 2

Klasy drugie na wycieczce w Wadowicach, zdjęcie grupowe przed pomnikiem JP2 i klasztorem na Górce

W dniu dzisiejszym klasy 2 uczestniczyły w wyjątkowej wycieczce do Wadowic. Uczniowie odwiedzili Klasztor Karmelitów Bosych oraz spacerowali po wadowickim rynku, poznając historię i atmosferę tego niezwykłego miasta. Mieli również okazję zobaczyć I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity.

Głównym punktem wyjazdu było zwiedzanie Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II, które dzięki wspaniałemu przewodnikowi, panu Jackowi Wojewodzicowi, stało się niezwykle ciekawą i poruszającą lekcją historii oraz wartości. To był dzień pełen refleksji, wspólnych przeżyć i pięknych wspomnień.