festyn rodzinny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 14 Maj 2009 18:27

ZAPRASZAMY 23 i 24 MAJA!!!

 

 

         Kolejny już Festyn Rodzinny przy Szkole w Brodach odbył się 23. i 24. maja 2009r. Zapraszamy do galerii zdjęć.  W tym roku hasłem przewodnim był tytuł znanej piosenki  W. Gąssowskiego „Gdzie się podziały tamte prywatki”. Do tematu Festynu nawiązywały dekoracje, przygotowane przez panie ze świetlicy szkolnej, z nieocenioną p. Mirusią ,    - serdeczne podziękowania.

 

 

Uczniowie wspólnie z wychowawcami pilnie przygotowywali się do tego święta, ćwicząc piosenki z lat 70., 80. i  90.-tych ubiegłego wieku. A do piosenek dobierali stroje…  Zadanie, mimo bogactwa repertuaru i różnorodności panujących wówczas mód, było dla uczniów bardzo ciekawe i inspirujące. Efekty pracy można było obejrzeć - i usłyszeć  - w sobotę i w niedzielę. W pierwszym dniu prezentowali się uczniowie gimnazjum, w drugim - szkoły podstawowej. Goście wysłuchali m.in. Skaldów, Czerwonych Gitar, Shakin Dudi’ego czy  zespołu jednej (ale za to jakiej!;-) piosenki - Bolter. Zachwyciła interpretacja „Małgośki” w wykonaniu klasy 3 SP oraz klasa 5 SP w piosence „ Tyle słońca w całym mieście” Anny Jantar. 

W sobotę miała miejsce także loteria. Fanty były naprawdę wspaniałe - o czym świadczy fakt, że wszystkie - ponad 250! - dosłownie zniknęły w ciągu niespełna 1,5 godziny!

Dla najmłodszych uczestników festynu przygotowano wiele atrakcji: euro bungee, dmuchany zamek, przejażdżki na koniu.

O podniebienia gości wspólnie z nauczycielami dbali nasi wspaniali Rodzice z Rady Rodziców pod przewodnictwem niestrudzonej  p. Agnieszki Knapek - pięknie wszystkim dziękujemy! Bufet serwował - szkoda, że odpłatnie:-)zapiekanki, pyszny bigosik, mięsko i ziemniaczki z grilla (mniam, mniam) i całe mnóstwo innych specjałów.

Do tańca grał zaprzyjaźniony już z naszą szkołą zespół School  Boys, który po raz kolejny zapewnił świetną zabawę - tym razem w rytmie melodii  sprzed 20, 30 i 40 lat.

Dwa dni zabawy minęły szybko. I choć nieznane są jeszcze finansowe wyniki tego przedsięwzięcia, to każdy z uczestników i współorganizatorów na pewno coś zyskał: uczniowie, Rodzice  i nauczyciele, zintegrowani podczas przygotowania i przebiegu festynu, z pewnością  będą lepiej się rozumieć także w innych sytuacjach.

Pozostało jeszcze podziękować naszym sponsorom, bez których trudniej byłoby zorganizować imprezę; są to prawdziwi Przyjaciele naszej Szkoły!

DZIĘKUJEMY!

 

 

 


 

 

 

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010