finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin

8 stycznia odbył się XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym jako wolontariusze uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.

Zebrałam 14 chętnych z klas gimnazjalnych, a byli to: z klasy 3 – Natalia Chrapek, Natalia Kurowska i Karolina Tyrol; z klasy 1 – Agnieszka Gasińska, Karina Hebda, Patrycja Kapuścińska, Kamila Kulig, Zuzanna Lempart, Anna Leśniak, Magdalena Moskała, Iwona Pająk, Karol Popielarz, Tomasz Turek oraz Karolina Zagól.

Wolontariuszy można było zobaczyć w pobliżu kościołów: w Brodach i Zebrzydowicach, sklepów spożywczych oraz stacji benzynowej. Zebrali niemałą sumę: 5361,71 zł.

Wieczorem wspólne obejrzeliśmy występ Kasi Sochackiej, finalistki III edycji programu „Mam talent”, jak też pokaz sztucznych ogni – czyli tzw. „światełko do nieba”.

Dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy – nie bacząc na deszcz – kwestowali na rzecz Orkiestry. Liczę na Wasz udział w przyszłym roku.

Iwona NIedźwiedź