Najwyższa średnia w klasyfikacji rocznej PDF Drukuj Email

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią w klasyfikacji rocznej 2009/2010

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

            Klasa I                         Klasa II A                               Klasa II b

1. Julia Grabysa                          1. Ożóg Aneta                      1. Krzysztof Kasprzyk

2. Krzysztof Kotyrba                    2. Hebda Jakub                    2. Julia Ramęda

3. Kacper Kowalczyk                    3. Sonia Jurka                      3. Jakub Knapek

4. Alicja Kowalska                        4. Dominika Nowak               4. Joanna Wyka

5. Dawid Madej                            5. Anna Sarkowicz

6. Zuzanna Zajda                         6. Kinga Jabłońska

7. Adrian Zaręba

8. Patrycja Mlost

9. Paulina Grodecka


             Klasa IV               śr. ocen:     zachowanie:

1. Izabela Kasprzyk                 5,37         wzorowe

2. Tomasz Nocula                  5,33         wzorowe

3. Filip Sarkowicz                   5,22         bardzo dobre

4. Jan Zajda                         5,22         wzorowe

5. Katarzyna Budzowska         5,0           wzorowe

6. Kacper Pasternak               5,0           bardzo dobre

7. Michał Zajda                      5,0           bardzo dobre

8. Kamil Gustab                     4,88         bardzo dobre

9. Weronika Kożuch               4,88         wzorowe

10. Janina Moskała                 4,77         bardzo dobre

11. Kowalczyk Patrycja           4,77         bardzo dobre

                            średnia klasy: 4,26

             Klasa V A               śr. ocen:     zachowanie:

1. Zuzanna Lempart                 5,3           wzorowe

2. Karina Hebda                       5,2           wzorowe

3. Marcelina Jodłowska              5,2           wzorowe

4. Anna Leśniak                       5,1           wzorowe

5. Joanna Wyroba                    5,1           wzorowe

6. Aleksandra Kosowska            5,0           wzorowe

7. Damian Goryl                       4,8           bardzo dobre

8. Kamila Kulig                         4,8           wzorowe

                               średnia klasy: 4,66

 

             Klasa V B               śr. ocen: zachowanie:

1.Agnieszka Gasińska                5,4           wzorowe

2. Karol Popielarz                     5,1           bardzo dobre

3. Karolina Zagól                      5,0           wzorowe

4. Maciej Millan                        4,8           bardzo dobre

                                  średnia klasy: 4,37

 

             Klasa VI                   śr. ocen:        zachowanie:

1. Karolina Szczerbik                 5,3           wzorowe

2. Maciej Budzowski                 5,1           bardzo dobre

3. Gabriela Białek                     4,9           bardzo dobre

4. Anna Kasprzak                     4,9           wzorowe

5. Dawid Bystroń                     4,8           wzorowe

6. Marzena Szopa                    4,8           bardzo dobre

                                    średnia klasy: 4,4

 

GIMNAZJUM

          Klasa I                   śr. ocen:     zachowanie:

1.  Liliana Lenik                            5,07             dobre

2.  Kinga Madej                           4,92             wzorowe

3.  Natalia Kurowska                    4,78             bardzo dobre

                                    średnia klasy: 3,82

 

             Klasa II               śr. ocen:   zachowanie:

1.  Zuzanna Bukowska                4,92             bardzo dobre

1.  Monika Dudek                       4,84             wzorowe

2.  Monika Rusin                        4,84          bardzo dobre

3.  Agata Proszowska                 4,76             wzorowe

4.  Paulina Radwan                     4,76          wzorowe

                                    średnia klasy: 4,3

 

              Klasa III        śr. ocen:    zachowanie:

1.  Mogiła Aleksandra                5,4           wzorowe

2.  Kosek Iwona                      5,2           bardzo dobre

3.  Marasek Agnieszka              5,0           bardzo dobre 

4.  Monika Jantas                    4,9           wzorowe

5.  Kosek Justyna                    4,8            wzorowe

                                    średnia klasy: 3,82

 

 

Najwyższą średnią w Szkole Podstawowej uzyskała uczennica klasy VB


AGNIESZKA GASIŃSKA – 5,4

 

Najwyższą średnią w Gimnazjum uzyskała uczennica klasy III

ALEKSANDRA MOGIŁA – 5,4

 

Najwyższą średnią w Szkole Podstawowej uzyskała klasa V A - 4,66

 

Najwyższą średnią w Gimnazjum uzyskała

klasa II - 4,3

 

Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP



   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010