dzień dziecka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 29 Maj 2009 13:49
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Życzenia Małopolskiego Kuratora Oświaty z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

Dzieci są wiosną rodziny i społeczeństwa,
nadzieją, która ciągle kwitnie, przyszłością,
która bez przerwy się otwiera.
Jan Paweł II

Drogie Dzieci! Droga Młodzieży!

 

Co roku, 1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji - wszystkim dzieciom, zarówno najmłodszym, jak i tym nieco starszym - składam najserdeczniejsze życzenia radości, uśmiechu na każdy dzień, spełnienia marzeń, wiary we własne możliwości, sukcesów we wszelkich podejmowanych działaniach. Niech Wasza wiara i ufność, świeżość spojrzenia na świat będzie dla wszystkich dorosłych nieustającą lekcją wrażliwości i pokory w podejściu do ludzi i otaczającej nas rzeczywistości.

 

 

 

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010