Rajd w ramach XIV Dni Papieskich. PDF Drukuj Email

       Dnia 13 maja 2011 roku o godz. 9:30  nasza w drużyna w składzie: Ewa Skiba, Gabriela Białek, Magdalena Gnojek – kl. I Gim., Kinga Madej, Natalia Kurowska, Karolina Tyrol, Natalia Chrapek, Marcelina Miska, Karina Piórecka, Patrycja Piórecka, Klaudia Kania, Kamila Jurka, Andrzej Proszowski, Dorian Łopata- kl. II Gim. wyruszyła na kolejny rajd w ramach XIV Dni Papieskich.

Naszymi opiekunami były: p. J. Golonka i p. M. Krzystek. Szliśmy wcześniej ustaloną trasą, którą opisywaliśmy w czasie wędrówki, wskazując na miejsca godne odwiedzenia i te, które nie przynoszą nam chluby. Obowiązkowym punktem była Pustelnia św. Magdaleny.

        O 1230  zameldowaliśmy się na mecie zlotu, czyli przy bazylice oo. Bernardynów, następnie modliliśmy się przed cudownym Obrazem i udaliśmy się na posiłek. O 1430  na boisku przy WSD odbyły się konkursy sprawnościowe, w których brały udział 3-osobowe drużyny, a w auli seminarium miał miejsce konkurs piosenki autorskiej o Janie Pawle II  wykonanej przez reprezentantów drużyny. Przed wyżej wymienionymi konkursami odbyła się prezentacja drużyn, podczas których sprawdzono: transparent, wygląd drużyny i opis trasy. Po podliczeniu wszystkich punktów okazało się, że nasz drużyna zdobyła I miejsce, z czego bardzo się ucieszyliśmy.

        Na drugi dzień odebraliśmy główną nagrodę, w skład której wchodziły: kijki nornic walking, śpiwór, odtwarzacz DVD, puzzle książkę i słodycze.

 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć

 

 

 

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010