Drogi ku niepodległości PDF Drukuj Email

Wyniki czwartej edycji szkolnego konkursu historycznego:

Drogi ku niepodległości, dziewięćdziesiąta  trzecia rocznica powrotu Polski na mapy świata.


Laureaci konkursu plastycznego w klasach 0-III:

I miejsca Kasia Płonka z kl. II a

II miejsce - Wiktoria Kosek z kl. I

III Karolina Górnisiewicz z kl II a;

Najpiękniejsze życzenia napisali:

Weronika Kopacz – II a oraz Adrian Zaręba kl. III – zdobywcy I miejsca

Mateusz Opyrchał z kl. I – II miejsce

Patryk Jaskierny z kl.III – III miejsce

-wyróżnieni zostali: uczniowie kl. III: Julia Grabysa, Zuzanna Zajda, Nikola Szczurek, Dawid Madej, Karolina Pocztowska, Jakub Pawlikowski (II a), Oliwka Kopta z kl. I oraz

zespół klasy IIb w składzie: Małgosia Godula, Michał Linhardt, Judyta Godzik, Aleksandra Musiał i Karolina Mirocha;

Nagrodę specjalną za piękną pracę zbiorową otrzymała zeróweczka oraz uczniowie kl. II b.

W grupie wiekowej  IV-VI nagrody otrzymały:

Dominika Nowak IV oraz Patrycja Kania z Vb;

-wyróżnieni zostali Kamil Gustab i Wiktor Kołodziej z kl. VI;

Uczniowie gimnazjum mogli wykonać krótki film poświęcony historii Polski. Wyróżnienie otrzymała kl. I

-Miłość do ojczyzny w grupie wiekowej IV-VI najpiękniej wyśpiewała klasa VI,a w gimnazjum kl. II,

II miejsce zajęła kl. IVb

-wyróżnione zostały klasa Va i kl. III gimnazjum;

Nagrodę specjalną otrzymała występująca poza konkursem  kl. I.

Znawcami polskiej historii w klasach IV-VI okazali się:

I- Tomasz Nocula, Jan i Michał Zajdowie z kl VI. Zdobyli oni 39 na 42 pkt.

W I- gimnazjum: Natalia Chrapek, Justyna Turek i Ewa Witek uzyskały 48 na 53 pkt.

II miejsce w SP zajęli: Kacper Kania, Miłosz Madej i Kamil Kopacz z kl. Vb,

W gimnazjum: reprezentanci kl. I:

III miejsce w SP zajęli: Kinga Jabłońska, Jakub Hebda, Arek Kurowski,

W gimnazjum: Maria Chyczyńska i Karolina Szczerbik.

Wszystkie klasy przygotowały scenki ukazujące historię Polski od X do XXI w.

Piękne stroje nawiązujące do ukazywanych czasów, ciekawa interpretacja i kunszt aktorski  klasy IVb zachwycił jury. Następne miejsca zajęła klasa IIa i I.

 

 

 

 

 

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP



   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010