PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Gunia   
Środa, 08 Listopad 2017 16:19

Konkurs różańcowy - mamy wyniki!!

 

  

Po raz kolejny w naszej szkole został zorganizowany konkurs różańcowy. Tematyka jest prosta - wykonanie różańca. Liczy się pomysłowość, technika wykonania, przydatność do modlitwy Mimo że konkurs odbywa się rokrocznie, chętnych nie brakuje. Na ten złożono 33 prace!

Ostatecznie, po ocenie jury, wyróżniono prace 14 uczniów, którzy otrzymali zasłużone nagrody. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplom oraz drobną niespodziankę. Uroczystego wręczenia nagród dokonała Dyrektor Szkoły, mgr Małgorzata Prażnowska. 

Gratulujemy wszystkim i czekamy na Was za rok!  

Organizatorzy: Anna Góralczyk, Monika Gunia i o.Sewerian 

 

 

Ulti Clocks content

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010