Email
Wpisany przez Monika Gunia   

„Jaś i Małgosia w Krainie Ekologii” 


We wtorek 6 marca gościliśmy teatr lalkowy „Tomcio” z Nowego Sącza, który zaprezentował uczniom klas I-III oraz przedszkolakom,  bajkę pt. „Jaś
i Małgosia w Krainie Ekologii”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły nieco inne losy tytułowych bohaterów. Oglądając spektakl uczniowie utrwalali wiadomości związane z ochroną przyrody. Uczyły się o tym jakie konsekwencje związane są z zaśmiecaniem środowiska. Wesoła muzyka i ciekawa sceneria na pewno pozostaną na długo w ich pamięci. 

 

Ulti Clocks content

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010