Email
Wpisany przez Anna Góralczyk   

Nowy rok szkolny 
Mszą św. koncelebrowaną przez o. Seweriana  oraz o. Kasjana
w Grobku Matki Bożej w Brodach  oraz uroczystą szkolną akademią rozpoczęliśmy nowy 2018/2019 rok szkolny.Na uroczystości zgromadziła się cała społeczność szkolna, szanowne Grono Pedagogiczne, Rodzice oraz Pracownicy szkoły. Szczególnym momentem dzisiejszego dnia było przyjęcie 19 osobowej grupy dzieci w poczet uczniów naszej szkoły. Stało się to za sprawą ich uroczystego  ślubowania i pasowania przez panią Dyrektor.
Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce! 

 

Ulti Clocks content

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010