PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Pocielej,Anna Więckowska   
Czwartek, 25 Październik 2018 18:26

Klasy II na „ścieżce edukacyjnej”


 

Wyjątkowo słonecznego dnia 15 października klasy II wyruszyły na wycieczkę do Nadleśnictwa w Suchej Beskidzkiej. Naszą przewodniczką była Pani leśnik Małgorzata Murańska, z którą odbyliśmy wędrówkę ścieżką edukacyjną na górę Jasień. Podczas spaceru podziwialiśmy piękno jesiennej przyrody, poznawaliśmy różne gatunki drzew i uczyliśmy się, jak mierzyć obwód pnia. Zapoznaliśmy się także ze zwierzętami, które zamieszkują okoliczny las. Nie zabrakło też dobrej zabawy – braliśmy udział w konkursach, które sprawiły nam dużo radości! Uwieńczeniem naszej wędrówki było ognisko i pieczenie kiełbasek, a na koniec tego nadzwyczajnego spotkania każdy otrzymał symboliczny prezent. Z wycieczki wróciliśmy zadowoleni, pełni wrażeń i bogaci o nową wiedzę.

Składamy serdeczne podziękowania Nadleśnictwu w Suchej Beskidzkiej za wspaniałe przyjęcie naszej grupy oraz przygotowanie ogniska –

Wychowawczynie klas II

 

 

 

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010