PDF Drukuj Email
Czwartek, 08 Styczeń 2009 16:42

SYLWESTER W SZKOLE W BRODACH

 

            Wzorem lat ubiegłych Rada Rodziców zorganizowała w  szkole bal sylwestrowy.  W tym roku  bawiło się 210 osób. Niektórzy oprócz wspomnień przynieśli do domu wygrane w loterii fanty. Wybrano Króla i Królową Balu. Zostali nimi państwo Joanna i Wojciech Madejowie - nauczyciele naszej szkoły.

 

          

  Jak zawsze cały dochód przeznaczony jest na potrzeby szkoły. Zabawa udała się wyjątkowo.  Wiadomo jednak, że coś co jest perfekcyjnie przygotowane nie może się nie udać. Cała Rada Rodziców, a także wiele innych chętnych osób kilka tygodni pracowało na ten sukces.

            Pragnę zatem wyrazić serdeczne podziękowania za zaangażowanie, wkład pracy, własnego czasu i nierzadko własnych środków następującym osobom: Pani Agnieszce Knapek przewodniczącej Rady Rodziców i jej mężowi Sławomirowi, Annie Ożóg, wiceprzewodniczącej, Agacie Hebdzie skarbikowi RR, Pawłowi Hebdzie, Wojciechowi Ożóg, Bogusławowi Salawie, Michałowi i Elżbiecie Stanek, Agnieszce i Grzegorzowi Kulig, Ewie Zagól, Beacie i Jackowi Płaczek, Bożenie Gwiżdż, Bożenie i Rafałowi Dragan,Marcie i Janowi Salawie, Małgorzacie i Romanowi Kowalskim, Barbarze i Andrzejowi Grudniewiczom, Jolancie Radoń, Edycie Ćwiertni, Adamowi Makowskiemu, Wojciechowi i Joannie Madej,oraz wszystkim rodzicom, którzy zakupili produkty i fanty na tę zabawę.

            Nie mogę nie wspomnieć o zaangażowaniu pracowników szkoły i nauczycieli, a także uczniów, którzy dekorowali salę gimnastyczną i przewiązkę. Bardzo dziękuję sekretarzowi szkoły Małgorzacie Górnisiewicz, plastyczkom: Marcie Hordziej i Mirze Stokłosie,  szkolnemu konserwatorowi Andrzejowi Gonkowi, Danucie Skibie, sprzątaczkom, woźnej, kucharkom, wszystkim nauczycielom / szczególnie świetlicy i katedry w.f/.

            W tym roku po zabawie Sylwestrowej Rada Rodziców zorganizowała także  niezwykle udaną zabawę choinkową dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Jeszcze raz bardzo dziękuję Zarządowi RR za wspaniałą współpracę.

 

Krystyna Małnowicz-Makowska

 

 

 

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010