Złota nutka dla Gabrysi PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin
Środa, 02 Październik 2019 19:03

Złota nutka dla Gabrysi od całej społeczniości szkolnej :)

Szansa na Sukces PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin
Czwartek, 26 Wrzesień 2019 14:36

Finał Szansy na Sukces

z GABRYSIĄ!

Już w najbliższą niedzielę 29 września o godzinie 15:15 w TVP2 wielki Finał zmagań o występ w Eurowizji Junior z udziałem GABRYSI KATZER, uczennicy naszej szkoły.

Musicie to zobaczyć i GŁOSOWAĆ !!!!

Zobacz film

Hip, hip, hura!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Góralczyk
Poniedziałek, 16 Wrzesień 2019 20:11

Z radością informuję, że uczniowie klasy II zostali laureatami I Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "NIESAMOWITY ŚWIAT HIGIENY JAMY USTNEJ". Konkursowi patronowali: Instytut Blend-a-med Oral B, Polska Akademia Profilaktyki Stomatologicznej oraz Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej. Dzięki swojej  kreatywności oraz zaangażowaniu w przygotowanie prac plastycznych wszyscy uczniowie otrzymali nagrody. Były to zestawy do higieny jamy ustnej składające się z pasty do zębów Oral-B, magicznego ręczniczka, kubeczka marki Disney oraz kosmetyczki. Dzięki konkursowi dzieciaki wzbogaciły swoją dotychczasową wiedzę na temat zębów i tego jak o nie prawidłowo dbać.

Wychowawczyni: Anna Góralczyk.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>