Nagrody PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin
Niedziela, 01 Grudzień 2019 19:17

Podczas apelu zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski wręczono nagrody i dyplomy za zwycięskie miejsca w konkursach szkolnych. A były to:

- Różaniec 2019. W tegorocznym konkursie różańcowym wzięło udział 29 uczniów klas 0-III. Komisja konkursowa nagrodziła następujące prace i ich wykonawców. I miejsce - Franio Żurek z "0", II miejsce - Joanna Żmija z klasy II, III miejsce - Klaudia Burkot z kl. I. Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Pułka, Emilia Gielas i Natalka Knapek z kl.II, Zuzanna Sarapata i Maciej Cieciak z kl.I oraz Kacper Dragan z kl. III a. Pozostali uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie.

- „Odblaskowa Szkoła” Konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. I miejsce – Kornelia Mazuga z kl. III a, II miejsce – Antoni Mentel z kl. III a, III ex aequo zajęły uczennice z Oddziału Przedszkolnego: Lilianna Szypulska, Sandra Mikstein oraz Zofia Odrobina.

- „Odblaskowa Szkołą” – konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Zwycięzcą konkursu był Grzegorz Kotyrba z kl. VIII, drugie miejsce zajął Jakub Lenik z kl. VII, a trzecie Dawid Koźlak z kl. VIII.

- Talenty 2019. Podczas apelu wręczono również dyplomy za nominację i wyróżnienia w Festiwalu Artystycznym „Talenty 2019”. Nominacja: Tymoteusz Tarka – kl. VII, Antoni Mentel – kl. III a; wyróżnienia: Emilia Filipiak – kl. III a, Klaudia Majda – kl. VIII

Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Talenty 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzta Pocielej
Środa, 06 Listopad 2019 15:18

Mamy talent! Sukces naszych uczniów w konkursie Talenty 2019

Z dumą informujemy, że uczniowie z naszej szkoły odnieśli sukces w eliminacjach gminnych do XIX Festiwalu Artystycznego „Talenty” w kategoriach plastyka, fotografia i wokal.

W kategorii plastyka w kl. I–III Antoni Mentel, uczeń kl. IIIa zdobył I miejsce, tym samym uzyskując nominację do etapu powiatowego. III miejsce zdobyła uczennica kl. IIIa Julia Tabak. Wyróżnienie w kategorii kl. VII–VIII uzyskała Klaudia Majda z kl. VIII.

W kategorii fotografia kl. VII–VIII triumfował Tymoteusz Tarka z kl. VII, któremu uzyskanie I miejsca zagwarantowało nominację do etapu powiatowego. Wyróżnienie w kategorii kl. I–III zdobył Antonii Mentel.

W kategorii wokal kl. I–III dwie uczennice zdobyły wyróżnienie – Karolina Katzer z kl. I i Emilia Filipiak z kl. IIIa.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a za Antosia i Tymoteusza trzymamy kciuki na etapie powiatowym.

Złota nutka dla Gabrysi PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin
Środa, 02 Październik 2019 19:03

Złota nutka dla Gabrysi od całej społeczniości szkolnej :)