TURNIEJU PIERWSZEJ POMOCY PDF Drukuj Email
Wtorek, 03 Maj 2011 19:27

Dnia 15.04.  w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Bachowicach odbył się II, międzyszkolny  etap  SZÓSTEJ  EDYCJI TURNIEJU PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ RATOWNIKIEM”.

Nasi uczniowie zajęli zaszczytne I miejsce !

 

W turnieju wzięło udział 10 drużyn reprezentujących gimnazja z terenu gmin Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Stryszów i Spytkowice. Wśród drużyn z terenu naszej gminy wystąpili uczniowie gimnazjów z Brodów, Zebrzydowic, Przytkowic, Leńcz i Barwałdu. Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie : Zuzanna Bukowska, Paulina Radwan, Andrzej Pawlik z klasy III oraz Natalia Chrapek z klasy II. Funkcje kapitana pełnił Andrzej Pawlik. Uczniowie przygotowywani byli przez panie Iwonę Niedźwiedź (polonistka) oraz Barbarę Mazur (pielęgniarka szkolna). Opiekunem drużyny podczas turnieju była pani Izabela Łodziana (bibliotekarz). Nasi uczniowie zajęli zaszczytne I miejsce zdobywając w sumie  175 punktów (94 za test oraz 81 za scenki), czym zapewnili sobie miejsce w finale turnieju (etap III- powiatowy), który odbędzie się 05.05.2011 roku w Zespole Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej.  Do finału przeszły również drużyna z Leńcz- II miejsce oraz drużyna z Zebrzydowic- III miejsce.

Gratulujemy naszej drużynie i życzymy sukcesu podczas finału
 

 

 

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010