PDF Drukuj Email

Uczniowie szkoły w Brodach nagrodzeni Nagrodą Burmistrza za najwyższe wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia


 

Lista stypendystów z Zespołu Szkół Nr 2 im. Janusza Korczaka
w Brodach w roku szkolnym 2015/2016

 

 

Lista Nr 1 – wysoka średnia ocen

 

1)        Opyrchał Julia – 5,3 (SP)

2)        Sarkowicz Justyna – 5,3 (SP)

3)        Pułka Waldemar – 5,2 (SP)

4)        Linhardt Michał – 5,2 (SP)

5)        Kopta Oliwia – 5,2 (SP)

6)        Mielecka Hanna – 5,2 (SP)

7)        Pyrek Jan – 5,2 (SP)

8)        Hebda Jakub – 5,4 (G)

9)        Kozub Aleksandra – 5,3 (G)

10)    Jabłońska Kinga  - 5,2 (G)

11)    Knapek Jakub – 5,1 (G)

12)    Graca Adrianna – 5,1 (G)

13)    Grabysa Julia – 5,0 (G)

14)    Kosek Dominika – 5,0 (G)

15)    Knapek Izabela – 4,9 (G)                                            

16)    Czubaj Emilia – 4,9 (G)

17)    Ożóg Aneta – 4,9 (G)

18)    Sarkowicz Anna – 4,9 (G)

 

 

Lista Nr 2 – szczególne osiągnięcia

 

1) Lenik Jakub (klasa III SP) - jego osiągnięcia w nauce zdecydowanie  wykraczają poza przeciętność.   Jakub w zeszłorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR" otrzymał wyróżnienie, a w tym roku znalazł się w zaszczytnym gronie laureatów. Zajął również pierwsze miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym. W klasie osiągnął także bardzo dobre wyniki z języka polskiego.

 

2) Morek Kacper  (SP)  -  za szczególne osiągnięcia w szermierce (II miejsce w Międzynarodowych Zawodach w Śninie, III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Szermierczym w Pobierowie, III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Szermierczym w Drzonkowie, III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Szermierczym w Berlinie).

 

 

3) Jurka Sonia (G) – II m. w Międzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej - XII 2015,

VIII m. w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu U-16 – XII 2015,

Awans do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – rozgrywki odbędą się w VII 2016 (awans z kadrą Małopolski), awans (z klubem) do II Ligi Piłki Nożnej Kobiet,

tytuł króla strzelców z dorobkiem 29 bramek w rozgrywkach Ligi 2015/16

 

 

 

4) Dominika Nowak(G) - nagrodzona w 15 Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Namaluj swoją książkę w kategorii szkół gimnazjalnych we Wrocławiu  (ANIMA 2016). Nominacja do powiatowego konkursu plastycznego „Talenty” 2015

 

 

5) Karolina Kosek(G) - III miejsce w IV Małopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Powstań Polsko” w ramach wojewódzkiego projektu „Szlakiem Małopolskiej Solidarności” (organizator: Kuratorium Oświaty w Krakowie)

 

 

6) Weronika Pitoń  (G) - II miejsce w powiatowym  Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Radoczy (II 2016) pod patronatem Starosty Wadowickiego;

   finalistka  IV Małopolskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej „Powstań Polsko” w ramach wojewódzkiego projektu „Szlakiem Małopolskiej Solidarności” (organizator: Kuratorium Oświaty w Krakowie)

 

 

7) Harrison Abigail (G) - finalistka i wyróżnienie  w powiatowym etapie Konkursu Artystycznego „Talenty” w kategorii wokal w Wadowicach (XI 2015); awans do Finału Wojewódzkiego w kategorii uczniów gimnazjum;

   finalistka i wyróżnienie w Wojewódzkim Finale Konkursu Artystycznego „Talenty”

   w kategorii wokal w Dobczycach (V 2016);

   I miejsce w powiatowym  Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Radoczy  (II 2016)

   pod patronatem Starosty Wadowickiego.

 

 

    8) Kania Kacper (G) - wyróżnienie w  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” w  roku szkolnym 2013/14, 2014/15, 2015/16

 

 

 9) Gonek Arkadiusz  (G) – udział w finale wojewódzkim w biegach przełajowych w ramach  Gimnazjady 2015/2016

 

 

 

 

 

Lista Nr 3 – wysoka średnia ocen i szczególne osiągnięcia

 

 

1) Pawlikowska Gabriela (SP) 5,3 – za uświetnianie uroczystości szkolnych a także gminnych swoim niezwykłym talentem i umiejętnościami gry na gitarze, nagradzana                          w bieżącym roku szkolnym w różnorodnych konkursach w tym: II miejsce w                                           V Starachowickim Konkursie Gitarowym, (Starachowice 2016), udział w Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym (Wadowice 2016)

 

 

2) Pawlikowski Jakub (SP) - (5,4)  za uświetnianie uroczystości szkolnych, gminnych swoim niezwykłym talentem i umiejętnościami gry na pianinie. W bieżącym roku szkolnym wielokrotnie nagradzany w konkursach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych m.in. III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Zespołów Kameralnych w Tymbarku, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych w Sochaczewie,

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych w Trzcianie,

 

3) Chyczyński Jan (G) – (5,0) wysokie osiągnięcia w dziedzinie informatyki w tym:
IV miejsce w Międzynarodowym Konkursie Baltie Creative 2016, Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Baltie 2016 – XII miejsce,  II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Multimedialnej organizowanym przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego
w Radoczy – szczebel powiatowy, III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Informatycznej dla Gimnazjalistów organizowanym przez Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. St. Staszica w Wadowicach - szczebel powiatowy, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2016”

 

4) Zajda Zuzanna (G) – (4,9)    za uświetnianie uroczystości szkolnych a także gminnych swoim niezwykłym talentem i umiejętnością gry na saksofonie, która była wielokrotnie nagradzana w bieżącym roku szkolnym  w konkursach wojewódzkich, ogólnopolskich
i międzynarodowych:        

* I miejsce w Małpolskim Festiwalu Saksofonowym im. Adolfa Saxa w Łososinie Dolnej
* Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych w Jaworznie
* II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych w Trzcianie
* I miejsce w Regionalnym Konkursie Instrumentów Dętych w Nowym Targu
* I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Oławie
* III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Zespołów Kameralnych w Tymbarku
* Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych w Sochaczewie
* I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych "JUPITER"
* Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku
* I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Klarnetowo-Saksofonowym w Sosnowcu
* I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Trzcianie
* Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Czytania A-vista

 

 

5)  Kęskiewicz Klara  (G)  - (5,0) - I miejsce w IV Edycji Wojewódzkiego Konkursu Literacko -  Historycznego 2015/16  „Przeszłość nie jest krainą, którą tak łatwo opuścić”, nominacja do finału rejonowego w Małopolskim Konkursie Biologicznym.

 

 

6)Harrison Elliot (G) – (4,9) - finalista Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego

 

 

Ulti Clocks content

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010