Mikołajki na Kresach PDF Drukuj Email
Wpisany przez GPS Kalwaria   
Piątek, 09 Grudzień 2016 06:49

 Mikołajki na Kresach

 

 

Przez cały miesiąc listopad uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji „Mikołajki na Kresach” zorganizowanej przez Stowarzyszenie GPS Kalwaria. Zbiórka darów obejmowała zabawki, pluszami, gry planszowe, puzzle,  artykuły szkolne, książki oraz słodycze. Ilość zgromadzonych prezentów przeszła wszelkie oczekiwania, co świadczy o tym, że potrafimy się dzielić z innymi! Jesteśmy przekonani, że nasi rówieśnicy z Podbrodzia i Suderwy na Litwie będą zachwyceni i wzruszeni mikołajkowymi paczkami.

 

Wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji serdecznie dziękujemy! 

 

 

  

 

Ulti Clocks content

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010