PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Niedźwiedź   

SZKOLNE TALENTY 2017

  Uzdolnionych dzieci w szkole jest dużo. Mamy uczniów, którzy uczą się dodatkowo w szkole muzycznej. Wiemy o takich, które uczęszczają na zajęcia tańca, jeżdżą konno czy fechtują. Nie wszyscy lubią się chwalić swoimi osiągnięciami, trzeba ich do tego trochę zmotywować. Dlatego co roku w naszej szkole odbywają się pokazy talentów.

21 marca uczniowie, zebrani w sali gimnastycznej, mieli możliwość podziwiania uzdolnionych muzycznie swoich kolegów. Były utwory instrumentalne oraz śpiewane. Wśród instrumentalistów nowością był ksylofon oraz perkusja. Gitara czy pianino nie są czymś, co może zadziwić, natomiast gry uczniów kl. 3 SP - Szymona Bieli i Sebastiana Lipienia - wszyscy słuchali z wyraźnym zainteresowaniem.

Dziewczęta: Emilka Knapek, Kasia Płonka i Wiktoria Zaręba zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. W przypadku trzeciej wymienionej uczennicy to był pokaz nie tylko taneczny, ale też akrobatyczny. 

Wśród szkolnych talentów mamy nie tylko dobrych recytatorów, fotografów, ale też talent konstrukcyjny - i to u ucznia klasy "zerowej".

Wszystkim gratulujemy i czekamy na przyszłoroczny pokaz.


OGLĄDAJ ZDJĘCIA

 

 

Ulti Clocks content

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010