PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Pływacz   

 

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
Kangourou Sans Frontières

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

    W tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR" czterech uczniów naszej szkoły zdobyło wysoki wynik. Największy sukces odniósł uczeń klasy IV Jakub Lenik, który uzyskał bardzo dobry wynik.  Do zaszczytnego grona wyróżnionych w konkursie należą również: Anastazja Krawczyk kl. IV, Wiktoria Turczyńska kl.IV, Zofia Janiczak kl. II SP oraz Karol Florek kl. II SP. Dla Jakuba to już trzeci sukces w konkursie a dla Anastazji i Wiktorii drugi.

 

Gratulujemy tak wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów w konkursach matematycznych.
Brawo! 

 

Ulti Clocks content

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010