PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Pływacz   

XII Olimpiada Matematyczna Juniorów 

W tegorocznej edycji konkursu startowało 6 uczniów z naszej szkoły.  Zawody pierwszego stopnia składały się z dwóch niezależnych części: korespondencyjnej i testowej. W części testowej udział wzięli wszyscy uczniowie. Największą liczbę punktów uzyskał uczeń klasy   III b Jan Chyczyński, który uczestniczył również  w części korespondencyjnej. Po podsumowaniu wyników z obu części konkursu, zakwalifikował się do  udziału w zawodach II stopnia, które odbędą się 14 stycznia 2017 r. w Krakowie. Uczeń otrzymał również zaproszenie do udziału w Warsztatach Matematycznych prowadzonych przez dr Jacka Dymela, jednego z założycieli OMJ. Trzymamy kciuki za Jana i życzymy powodzenia w etapie okręgowym tych elitarnych zawodów.

 

 

Ulti Clocks content

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010