Wpisany przez Izabela Budzowska

„Talenty 2019”- mamy sukces!

Miło nam poinformować, że Adrian Sekuła, uczeń III klasy gimnazjum, zwyciężył w gminnym etapie konkursu artystycznego „Talenty 2019” w kategorii wokal. Adrian był jedynym chłopcem w swej kategorii wiekowej i podczas zmagań konkursowych pokonał kilka dziewcząt. Jako zdobywca pierwszego miejsca będzie reprezentował naszą Szkołę i gminę w powiatowym etapie tego konkursu, który odbędzie się w Wadowicach w listopadzie.

Wśród młodszych uczniów naszej Szkoły wyróżnienie wyśpiewała także Emilka Filipiak z 2 klasy szkoły podstawowej. Emilka dopiero rozpoczyna swoją przygodę z piosenką, więc wyróżnienie to również bardzo duże osiągnięcie, z którego jesteśmy dumni.

Serdecznie gratulujemy Adrianowi i Emilce i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy- już za miesiąc!