Hip, hip, hura!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Góralczyk
Poniedziałek, 16 Wrzesień 2019 20:11

Z radością informuję, że uczniowie klasy II zostali laureatami I Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "NIESAMOWITY ŚWIAT HIGIENY JAMY USTNEJ". Konkursowi patronowali: Instytut Blend-a-med Oral B, Polska Akademia Profilaktyki Stomatologicznej oraz Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej. Dzięki swojej  kreatywności oraz zaangażowaniu w przygotowanie prac plastycznych wszyscy uczniowie otrzymali nagrody. Były to zestawy do higieny jamy ustnej składające się z pasty do zębów Oral-B, magicznego ręczniczka, kubeczka marki Disney oraz kosmetyczki. Dzięki konkursowi dzieciaki wzbogaciły swoją dotychczasową wiedzę na temat zębów i tego jak o nie prawidłowo dbać.

Wychowawczyni: Anna Góralczyk.