Talenty 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzta Pocielej   
Środa, 06 Listopad 2019 15:18

Mamy talent! Sukces naszych uczniów w konkursie Talenty 2019

 

Z dumą informujemy, że uczniowie z naszej szkoły odnieśli sukces w eliminacjach gminnych do XIX Festiwalu Artystycznego „Talenty” w kategoriach plastyka, fotografia i wokal.

W kategorii plastyka w kl. I–III Antoni Mentel, uczeń kl. IIIa zdobył I miejsce, tym samym uzyskując nominację do etapu powiatowego. III miejsce zdobyła uczennica kl. IIIa Julia Tabak. Wyróżnienie w kategorii kl. VII–VIII uzyskała Klaudia Majda z kl. VIII.

W kategorii fotografia kl. VII–VIII triumfował Tymoteusz Tarka z kl. VII, któremu uzyskanie I miejsca zagwarantowało nominację do etapu powiatowego. Wyróżnienie w kategorii kl. I–III zdobył Antonii Mentel.

W kategorii wokal kl. I–III dwie uczennice zdobyły wyróżnienie – Karolina Katzer z kl. I i Emilia Filipiak z kl. IIIa.Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a za Antosia i Tymoteusza trzymamy kciuki na etapie powiatowym.

 
 

 

 

 

 

Owoce i Warzywa w Szkole

 

 

Fundacja

     
      BLOG KLASY 3 SP   6 Gromada Zuchowa

      "Bractwo Tęczy"

Klasztor

     
BLOG KLASY 3 SP
2013-2016

 

BLOG KLASY 3A SP
2010-2013


 

blog lkasy 2b

BLOG KLASY 3B SP
2007-2010