Gabrysia Katzer w „Szansie na Sukces”

W niedzielę 22.09 w programie „Szansa na sukces dla dzieci” wystąpiła Gabriela Katzer, uczennica klasy 6a naszej szkoły. Był to ostatni półfinałowy odcinek tego programu. Uczestnicy wykonywali piosenki zespołu Papa D. Jurorzy z Pawłem Stasiakiem na czele wybrali właśnie naszą Gabrysię, która zmierzyła się z trudnym repertuarem. Wypadła świetnie. Pokazała, że w małym ciele może tkwić ogrom emocji i głosu. Jesteśmy dumni i gratulujemy!

FOT. Natasza Młudzik. TVP
FOT. Natasza Młudzik. TVP

Następnego dnia zwyciężczyni odcinka „Szansa na sukces Junior” wzięła udział w programie „Pytanie na śniadanie”. Zaśpiewała również swoją zwycięską piosenkę „Panorama Tatr”. Kto tego jeszcze nie obejrzał, może kliknąć w poniższy link.

Pytanie na śniadanie – Gabriela Katzer