Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Z powodu epidemii koronawirusa uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020  w naszej szkole znacznie różniła się od poprzednich. Zamiast uroczystej akademii dla całej społeczności szkolnej zorganizowano cztery spotkania dla poszczególnych grup wiekowych: klas 0 – 1, oddziałów 2 – 3, 4 -5 oraz klas 6 – 8. Podczas pobytu w szkole wszystkich uczniów i rodziców obowiązywał nakaz zasłaniania ust i nosa oraz przestrzeganie zasad dystansu społecznego. Uczniowie, rodzice i nauczyciele spotkali się w sali gimnastycznej, gdzie wręczono świadectwa, nagrody i wyróżnienia.

Przewodnicząca Rady Rodziców pani Alicja Opyrchał, nie kryjąc wzruszenia, dziękowała  Dyrekcji i Radzie Pedagogicznej za trud, życzliwość i cierpliwość w procesie wychowania dzieci i młodzieży. Pani Dyrektor natomiast wyraziła wdzięczność Przewodniczącej Rady Rodziców za wieloletnią dobrą współpracę i za zaangażowanie w sprawy szkoły.

Klasa 8 odebrała świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Zostali pożegnani przez nauczycieli i młodszych kolegów. Zdjęcia z minionych lat szkolnych, pokazane w formie prezentacji, przypomniały ósmoklasistom ich kilkuletni, pełen wrażeń,  pobyt w tej placówce. Nie brakowało wzruszeń, uśmiechów i podziękowań za wspólnie przeżyty czas…

Absolwentom życzymy wielu sukcesów w dalszej edukacji, a  wszystkim wspaniałego wakacyjnego wypoczynku!https://youtu.be/QOoLT7_SqSchttps://youtu.be/Nh6dcwcUvmI