I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym

Alan z dyplomem

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Alan Kwiatek zdobył 1 miejsce w małopolskim, wojewódzkim konkursie plastycznym „Wnuczek, wnuczka edukuje- babcia, dziadek się stosuje”- edycja III. Dziś Alan w siedzibie Radia Kraków odebrał nagrodę z rąk jury, w którym zasiadała Małopolski Kurator Oświaty pani Barbara Nowak, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego pani Marta Malec- Lech, Prezes Zarządu, Redaktor Naczelny Radia Kraków pan Mariusz Bartkowicz.

Po wręczeniu nagród laureaci konkursu wzięli udział w oprowadzaniu po Radio Kraków. Organizatorami konkursu była Małopolska Policja, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego wraz z partnerami. Konkurs jest realizacją jednego z elementów podpisanego w 2020 roku porozumienia zawartego pomiędzy Panią Martą Malec-Lech Członkiem Zarządu Województwa Małopolskiego, a Komendantem Wojewódzkim Policji w Krakowie – inspektorem Romanem Kusterem obejmującym współpracę przy realizacji zadania „Wielopokoleniowa Edukacja Małopolan”. Do udziału w projekcie włączyli się również Pani Barbara Nowak – Małopolski Kurator Oświaty obejmując wydarzenie Honorowym Patronatem oraz Pan Mariusz Bartkowicz – Prezes Zarządu Radia Kraków S.A. udzielając Patronatu Medialnego. Celem konkursu było dotarcie do jak największego grona odbiorców – seniorów, narażonych na bezduszne działania oszustów, przez których niejednokrotnie tracą dorobek całego życia.