Przedszkolaki kochają książki

Dzieci z zerówki wybrały się w poniedziałek 8 maja, z kolejną wizytą do Filii Biblioteki Publicznej w Brodach. Wizyta była na rozpoczęcie tematyki zajęć o książkach i czytelnictwie, a zbiegła się z obchodami tygodnia bibliotek.

Kolejny raz, Pani bibliotekarka Kinga, przeprowadziła z dziećmi ciekawe zajęcia biblioteczne. Dzieci słuchały z zapartym tchem a potem, „buszowały ” między regałami pełnymi książek i wybierały te, które interesowały je najbardziej. Na koniec otrzymały obrazki, z ulubionymi bohaterami bajek i obiecały, że zrobią z nich książeczkę, którą wręczą Pani Kindze, przy następnej wizycie. A ta, już wkrótce bo w czerwcu. To budujące, że przedszkolaki pokochały książki i miejmy nadzieję, że zostanie to z nimi na całe życie. 


Wychowawca,  Maria Pasternak