Spotkanie autorskie w bibliotece szkolnej

Kolaż zdjęć ze spotkania z panią Ewa Stadtmuller 4

Uczniowie klas 3a i 3b wzięli dzisiaj udział w spotkaniu z autorką książek dla dzieci panią Ewa Stadtmuller. W trakcie warsztatów dowiedzieli się jak powstaje książka, tworzyli i rozwiązywali rymowane zagadki słowne, spotkali się z bohaterami bajek i opowiadań. Biorąc aktywny udział w konkursie, zdobyli dla szkolnej biblioteki nową książkę autorstwa naszego Gościa „Teatrzyki i wierszyki. Zabawa na sto dwa”. 

Aby przedłużyć te mile spędzone chwile, zachęcamy do wypożyczenia z naszej biblioteki jednej z książek o przygodach skrzata Jagódki, bohatera stworzonego przez p. Ewę, którego, jak sama mówi: „z każdą nową książeczką coraz bardziej lubi”. Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z tego spotkania.