Zajęcia z języka angielskiego z wykorzystaniem robota Photon Education: Innowacyjne Metody Nauki w Naszym Przedszkolu!

Kolaż zdjęć przedszkolaków z photonem

W trakcie tych zajęć dzieci miały okazję pogłębiać swoją wiedzę i utrwalać wcześniej poznane słownictwo w niezwykle kreatywny sposób. Photon, nasz uroczy i interaktywny robot, stał się nie tylko nauczycielem, ale również kompanem zabaw, który zachęcał dzieci do nauki języka w sposób pełen radości i fascynacji.

Podczas lekcji dzieci uczestniczyły w różnorodnych interaktywnych grach i zadaniach, które pomagały im praktykować słowa i wyrażenia z poprzednich lekcji. Dzięki zaangażowaniu Photon’a, nauka stała się nie tylko skuteczna, ale także niezwykle przyjemna. Robot został zakupiony w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości.