Wyniki konkursu „Palma Wielkanocna 2024”

Konkursowe palmy stworzone przez uczniów

W tegorocznym konkursie na najładniejszą palmę wielkanocną komisja oceniała 13 prac. Bazie, bukszpan, zielone gałązki, kolorowe wstążki lub bibuła, świąteczne elementy i wiele innych pomysłowych dekoracji zdominowało te małe dzieła sztuki. Warto było ucieszyć oczy widokiem tej pięknej ekspozycji. A oto wyniki!

Laureatką I miejsca została Julia Pawlik z kl. IIA. Miejsce II zdobyli Adrian Serwin z „0” i Nikola Zyzak z kl. IIA, a na trzecim miejscu znaleźli się Hanna Zając z kl. IIA oraz Szymon Kosek z „0”. Wyróżnienia trafiły do Franciszka Koska i Alana Kwiatka z kl. IIIB, Franciszka Kapanowskiego, Bartosza Korzeniaka, Kacpra Radwana i Julii Tomasiak z kl.I oraz Bartłomieja Sarapaty i Adrian Kleszcza z „0”.Gratulujemy!

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na przedświątecznym apelu szkolnym.

Kolaż zdjęć - palmy stworzone przez uczniiów