Wyróżnienie dla Kasi

Z przyjemnością informujemy, że 8 czerwca 2021 Kasia Kosek, uczennica klasy 7b, wzięła udział w podsumowaniu konkursu powiatowego  „W hołdzie księdzu Janowi Twardowskiemu”. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce w CKUiZ nr 2 w Wadowicach.

Tekst Kasi „Uwierzyć – tylko tyle”  został wyróżniony, a jego autorka odebrała dyplom i nagrodę rzeczową. Przedstawicielka komisji konkursowej podziękowała uczestnikom i ich opiekunom za udział w tegorocznej edycji konkursu: „Doceniamy trud i poświęcony czas, w tym trudnym dla wszystkich okresie. Na uwagę zasługuje fakt, że prace konkursowe są z jednej strony bardzo aktualne, odnoszą się do smutnych czasów pandemii, ale jednocześnie niosą nadzieję, że  będzie dobrze. Gratulujemy dojrzałości twórczej oraz społecznej wrażliwości”.

Naszej uczennicy, Kasi Kosek, jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nagrodzeni uczniowie
Nagrodzeni uczestnicy konkursu

Katarzyna - wyróżnienie

Dorota Kasprzyk