Świetlica – wieczór filmowy

Dzieci podczas wieczoru filmowego

Szkoła to nie tylko miejsce, w którym odbywają się lekcje. Jak się okazuje, można też spotkać się w jej murach z nauczycielami, koleżankami i  kolegami z ławki na wspólnym oglądaniu filmu o nietypowej porze. Tak właśnie było 10.06. 2022r.  w naszej szkole.


33-osobowa grupa składająca się z uczniów klas I-III uczęszczających do świetlicy szkolnej  w wyjątkowo doskonałych humorach (bez przymusu i obowiązku) stawiła się w szkole o godzinie 18.00. Swoje spotkanie rozpoczęliśmy od pójścia na lody do pobliskiego marketu.

Następnie przygotowaliśmy sobie smakołyki, które spożywaliśmy podczas oglądania seansu.

Kolejno przeszliśmy do punktu kulminacyjnego naszego spotkania, czyli do projekcji filmu . Ułożyliśmy się wygodnie na sofach, materacach, i zaczęliśmy oglądanie filmu pt. „Mój sąsiad Totoro” W czasie seansu dzieciom towarzyszył uśmiech na twarzach i zadowolenie. Wielką radością, a zarazem niespodzianką dla dzieci było dostarczenie nam z pobliskiej pizzerii  6 pizz.

Spotkanie odbyło się w przesympatycznej i naprawdę luźnej atmosferze. To był naprawdę miło spędzony czas w szkolnych murach.

Organizatorzy:

mgr Agnieszka Jędrzejczyk
mgr Ewelina Brózda