Rozdanie nagród „branżowych”

Dzieci z nagrodami wręczonymi przez strażaków

Gratulacje, podziękowania – to było przewodnim motywem wczorajszego dnia – 23 czerwca. W naszej szkole zostały wręczone podziękowania, pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe za pracę uczniów w różnych dziedzinach: strażackiej, spółdzielczej, samorządowej, językowej, czytelniczej, muzycznej, polonistycznej, turystyczno-ekologicznej, chemicznej, szachach i wielu wielu innych.

Uczniowie również przyznali nagrody nauczycielom w kategoriach: Ikona Stylu, najbardziej wyrozumiały Nauczyciel, taki, przy którym nie da się ściągać, taki, którego wszędzie pełno oraz najnowocześniejszy. W tym też dniu klasa siódma pożegnała ósme, te z kolei pożegnały się z całą szkołą. To tak w skrócie. Już niebawem większą ilość zdjęć będzie można obejrzeć w galerii na stronie szkoły.