Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Nagrodzeni uczniowie klasa 8a

24 czerwca zabrzmiał ostatni w tym roku szkolnym dzwonek. Wszyscy zebrali się w sali gimnastycznej, by z rąk Dyrektor Szkoły, pani mgr Małgorzaty Prażnowskiej oraz wychowawcy swojej klasy odebrać świadectwo z wyróżnieniem. Te zwykłe wychowawcy wręczyli już po uroczystej akademii w swoich klasach.

Tego dnia pożegnaliśmy, odchodzącą na emeryturę, panią mgr Barbarę Moskałę, która w naszej szkole uczyła fizyki, matematyki oraz była wychowawcą świetlicy. Ze szkołą pożegnała się również pani Agnieszka Jędrzejczyk – pracująca w świetlicy oraz jako pedagog szkolny. Nie był to łatwy rok. Po półtorarocznej nauce zdalnej dzieci i młodzież na nowo musieli nauczyć się pracy w zespole, obowiązkowości, systematyczności. Niektórzy nie mieli z tym problemów, inni radzili sobie trochę gorzej. Cieszyć może fakt, że niemal wszyscy już mają wakacje i mogą się cieszyć tym w pełni zasłużonym dwumiesięcznym odpoczynkiem.