Wycieczka dzieci z zerówki do Zatorlandu

Dzieci z zerówki w Zatorlandzie 7

W poniedziałek 19 czerwca, dzieci z zerówki wybrały się na wycieczkę do Zatora. Odwiedziły Park Rozrywki Zatorland i wcielając się w rolę małych paleontologów, podążały śladami dinozaurów. Spacer ścieżką edukacyjną przez park, pośród 100 ruchomych dinozaurów, przeniósł dzieciaki w czasy prehistoryczne.

Zerówkowicze mogli podziwiać ruchome figury tych ogromnych gadów, których rozmiary były imponujące!  Zwiedziły także muzeum szkieletów i skamieniałości, z wirtualnym akwarium, które wywarło na dzieciach duże wrażenie. Dzieciaki obejrzały także film edukacyjny o dinozaurach w kinie 5D – emocji było sporo. Największą frajdę sprawił zerówkowiczom lunapark ze wszystkimi atrakcjami: karuzele, zjeżdżalnie, place zabaw, dinocoaster, itp…Po licznych atrakcjach, w drodze powrotnej większość przedszkolaków ze zmęczenia zasnęła w busie i zapewne śniła o czasach prehistorycznych.


Wychowawca, Maria Pasternak