Nagrody Branżowe 2023

Kolaż zdjęć z rozdania nagród branżowych 12

Motywem przewodnim apelu 22 czerwca były gratulacje i podziękowania. W naszej szkole zostały rozdane pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe za pracę uczniów w różnych dziedzinach: strażackiej, spółdzielczej, samorządowej, językowej, czytelniczej, muzycznej, polonistycznej, turystyczno-ekologicznej, szachach i wielu wielu innych.

Uczniowie również przyznali nagrody nauczycielom w kategoriach: Arbiter elegancji – Najbardziej szykowny nauczyciel, Mistrz humoru- Nauczyciel z najlepszym poczuciem humoru, Mistrz gawędziarstwa- Nauczyciel opowiadający najlepsze historie, Mistrz organizacji – Najbardziej zorganizowany nauczyciel, Złote koło ratunkowe – Nauczyciel najbardziej wspierający uczniów
W tym też dniu klasa siódma pożegnała ósmą, ta z kolei pożegnała się z całą szkołą.