Wyniki konkursu „RÓŻANIEC 2023”

W tegorocznym konkursie wzięło udział 28 dzieci z oddziałów 0-III. Prace prezentowały się niezwykle okazale. Pomysły na wykonanie przyciągały wzrok  uczniów, nauczycieli i rodziców odwiedzających naszą szkołę. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz  nagrodami.

Wyróżnienia trafiły do Antoniego Łężniaka, Bartłomieja Sarapaty i Jowity Sroki z oddziału przedszkolnego, Julii Tomasiuk i Nikoli Sroki z kl.I oraz Grzegorza Paca z kl.IIIA i Alana Kwiatka z kl.IIIB. Miejsce III zdobyli Nadia Dawid z kl.IIA i Antoni Sermet z kl.IIIB. Na drugiej pozycji uplasowali się Hanna Mierniczak i Nikola Zyzak z kl.IIA. Zwycięzcami tegorocznego konkursu zostali Antoni Wójtowicz z kl.IIA oraz Oliwia Pacut z kl.IIB. Wszystkim serdecznie gratuluję i zapraszam do udziału w kolejnej edycji konkursu!

Organizator mgr Anna Góralczyk