Dzień Babci i Dziadka

Kolaż zdjęć z występu przedszkolaków - dzień dziadka i babci 3

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.

Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

W spotkaniu wziął udział również Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty, Proboszcz Parafii w Brodach Ojciec Wiktoryn Krysa, Radni Rady Miejskiej: Paweł Hebda i Jarosław Lenik oraz Sołtys Sołectwa Brody Piotr Żabecki.

Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Zachwycony występem Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej przekazał na potrzeby szkoły czek o wartości 1.000 zł.