Sukces naszej szkoły na Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej – 2. miejsce dla dziewcząt i chłopców!

Cieszymy się ogromnie z sukcesu naszej szkoły na niedawno zakończonych Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej, które odbyły się w ramach Igrzysk Dzieci. Zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców zdobyły zaszczytne 2. miejsca!

Zawody to nie tylko wydarzenie sportowe, lecz również okazja do integracji między szkołami, propagowania zdrowego trybu życia oraz rozwijania pasji sportowej wśród dzieci i młodzieży. Dlatego też udział naszej szkoły w tych zawodach miał dla nas ogromne znaczenie. Mamy nadzieję, że nasze sukcesy na Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej będą motywacją dla kolejnych pokoleń uczniów naszej szkoły do aktywności sportowej oraz do dążenia do osiągania coraz wyższych celów. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom za ich wspaniałe osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów na sportowych arenach!