Spotkanie Rodziców uczniów klas I

Dwie postaci na fotelach - spotkanie obraz dekoracyjny

Dzień dobry.
Drodzy Rodzice.
Wkrótce Państwa Dzieci wkroczą w progi naszej szkoły jako Uczennice i Uczniowie klasy pierwszej.
Pragniemy więc Państwa i Dzieci serdecznie przywitać i przekazać kilka ważnych informacji. Na 30 sierpnia, na godz. 14.00, zostało zaplanowane spotkanie rodziców i dzieci z wychowawcami.
Serdecznie zapraszamy.

Pierwszy dzień szkoły- 1 września!
W tym uroczystym dniu obowiązuje strój galowy. Godzina rozpoczęcia oraz inne szczegóły  zostaną podane wkrótce na stronie internetowej szkoły oraz na drzwiach wejściowych.

W Naszej szkole wspólnie będziemy spędzać  i bardzo chcemy, aby był on dla dzieci czasem pełnym radości z poznawania świata, zdobywania wiadomości i umiejętności. Dzieci będą miały okazję poznać nowych rówieśników, nawiązywać kontakty koleżeńskie, przyjacielskie, dzielić się swoimi doświadczeniami oraz rozwijać swoje zainteresowania i talenty.
Czekamy na Państwa dzieci, by wspólnie rozpocząć nową przygodę i wierzymy, że przy Państwa wsparciu i zaangażowaniu wiele osiągniemy.
Do zobaczenia!